UA-68340600-1

ЗДОРОВ'Є

ЗДОРОВ'Є

Доброго часу!

            Як ми знаємо здоров'я це найбільша потреба людського організму, і щоб насолоджуватися всіма радощами життя, ми постійно повинні покращувати і зміцнювати його.
            У цьому розділі нашого інтернет магазину VZdorovie.in.ua представлено безліч товарів для підтримки імунітету, для профілактики та лікування деяких хвороб від таких виробників як: ПНЛФ "Фенікс", НВФ "Екофарм", ПП "Рослина Карпат", ГО НВК "Віларус" , ПН ПП "Івас", НВП "Авіценна", Еконіка.
       У категорії "Загальнозміцнюючі" представлені препарати, дія яких спрямована на підвищення стійкості організму до несприятливого впливу факторів навколишнього середовища, вони допомагають людині зберегти здоров'я та покращити самопочуття, бути активною та бадьорою у будь-яку пору року.
       У категорію "Мікрофлора організму" входять пробіотики з лакто- та біфідобактеріями, які відновлюють і підтримують нормальну мікрофлору в організмі людини та пребіотики особливістю яких є те, що вони в первозданному вигляді проходять всі верхні відділи ШКТ і тільки в товстій кишці піддаються дії ферментів і є їжею для пребіотиків.
          "Колаген" винесений в окрему категорію, оскільки пов'язаний зі здоров'ям суглобів і зв'язок, красою шкіри обличчя та тіла, є основою сполучної тканини всіх наших органів, основними функціями якого є: захисна, опорна, відновна, еластична, протипухлинна.
        Категорія "Гігієнічні рідини" представлена продукцією, яку успішно застосовує кардіології, в гінекології, шкірвенерології, стоматології, гастроентерології, педіатрії.

 Багато років VZdorovie та счастя, дорогі наші!


Выберите подкатегорию